Daha Önceki işlerimiz

Cam çatı sistemleri sayesinde ister ticari bir alanın, ister özel bir alanın çatılarını son derece şık ve kullanışlı bir çatı dekorasyonuna kavuşturabilirsiniz. Bazı çatı katı kafelerin çatıları cam ile kaplandığı anda ortaya son derece şık ve güvenli bir mekân çıkabiliyor. Yaz mevsiminin sıcağına kış mevsiminin soğuğuna karşı dirençli olan bu cam çatı sistemleri sayesinde çatı katları yılın her mevsimi rahatlıkla kullanılabilir bir hale geliyor.

Açılır çatı cam çatı ve hareketli çatı sistemleri hareketli çatı örtü sistemleri ve açılır tavanlı kış bahçesi ile cafe, restaurant, teras gibi mekanlara yıl boyunca kullanım imkanı getirdik. Açılır çatı ile tanışın Mevsim yüzünden yer kaybetmeyin.

Yapılarımız açılır çatı sistemleri fonksiyonel, amaca uygun ve estetiktir. Kolay montaj edilir, her mekana uygulanabilir ve gerektiğinde birkaç dakika içerisinde açılabilir. Tamamı alüminyumdan imal edilen yapılarımız varlıklarınızın değerini iki katına çıkartacaktır.

Cam Çatı Sistemlerinin Özellikleri;

Cam çatı sistemiyle ısı ve ses yalıtımlı bir mekâna sahip oluyorsunuz.

Isı köprülü alüminyum profiller kullanılarak imal edildiği için yalıtım derecesi oldukça kaliteli.

Cam çatı sistemlerinin katlanır cam çatı, sabit cam çatı, tek veya çift kanatlı cam çatı gibi birçok çeşidi mevcut.

Isıtma ve soğutma giderleri cam çatı sistemlerinin yalıtım özellikleri sayesinde yarı yarıya iniyor.

Cam balkon sistemlerinde aranılan emniyet, yalıtım ,paslanmazlık ,aşınmamam azlık ,temiz işçilik, verilen uzun ve gerçek garanti süresi,estetik ve kaliteli sistem ve de sisteme uyumlu kaliteli aksesuarlar konularında en üst düzeyde bir sistem ve çalışmaya sahiptir.